Mercedes 400 dizel -01

Shitet nga: kastriot 09 Qer 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Lezhë
Cmimi I diskutushem.makin sh komode per me sh informacion kontaktoni ne nr e telefonit.
Tapiceri meshini.sensor shiu dhe parkingu.telefon ne bord.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim