Mercedes 250 dizel -96

Shitet nga: Lek 29 Gsh 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lezhë
Shes Mercedes class C Esprint dekumenta gjermane me kondicioner, abs, aibag dhe çati funksionuese çmimi i negociushem....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim