Mercedes 250 Diesel -99

Shitet nga: Niko 19 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Lezhë
Mercedes Benz 250, Elegance, viti 1999
Kambio Automatike, eshte ne gjendje shume te mire, me taksa
te paguara dhe siguracion te paguar deri ne dhjetor, 2014.
KM origjinale : 172,000
Eshte e gatshme per cdo lloj prove.

CMIMI: € 2700, I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim