Mercedes 220 dizel -99

Shitet nga: mir lika 09 Sht 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 000 LEK

Komuna: Lezhë
mercedez-benz me portobagazh viti prodhimit 1999 me kondiciner me gjama elektrik para dhe mrapa airbag, me disqe alumini sitemi i fenimi abies ngjyra e bardh motori shume ne gjendje te mir pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim