Mercedes 220 dizel -99

Shitet nga: vladimir lika 07 Sht 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 000 LEK

Komuna: Lezhë
mercedez-benz me portobagazh me kambje manuale me gjama elktrik para dhe mbrapa me airbag me disqe alumini me abies njyra e bardh motorri ne gjedje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim