Mercedes 200 benzin -02

Shitet nga: edi 28 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
benz c,clas ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike..sherbime te sapo bera..gjama elektrike..ajer te kondicionuar,,disqe alumini 18..televizor dvd..shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim