Mercedes 200 benzin -02

Shitet nga: edmond 20 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Lezhë
kemi per te shitur benz me dokumenta te rregullta siguracion dhe per 3 muaj ne vazhdim shume e mirembajtur dhe ne pjese gjenerike,,makina eshte po ashtu dhe ekonomike ne karburant..ka ajer te kondiconuar,gjama elektrike..abs,,4 goma te reja..disqe alumini kostoja 1 euro,,dvd player,,[televizor] servise i bere 1 jave me pare..cmimi i arsyeshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim