Mercede Benz 220 cdi -01

Shitet nga: Arjan 11 Tet 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Shitet Mercedez Benz 220 cdi.I ardhur nga italia.Te gjitha sherbimet e kryera ne itali.Sediljet me ngrohje.Shitet 6000 euro me letra italiane dhe 6700 euro me letra shqipetare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim