MERCEDES E 220 CDI AVANTGARDE MODEL 2000.

Shitet nga: VIKTOR 19 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR   4 700 EUR

Komuna: Lezhë
SHITET MERCEDES E220 CDI AVANTGARDE.. SJELL NGA GJERMANIA .GJENDJE TEKNIKE DHE OPTIKE PREFEKTE..NGJYRA SHUME E VEQANTE.NAVIGATOR.RADIO CD.DRITAT XENON. TEMPOMAT.SENDILJET ME NGROHJE.TAVANI ME HAPJE XHAMI.DISQE ALUMINI.XHAMAT E ZI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim