Lancia Ypsilon

Shitet nga: tani 29 Maj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK   90 000 LEK

Komuna: Lezhë
.Makina eshte ne gjendje te mire dhe ekonomike me te gjitha letrat deri ne Nentor.Motorr 1.0
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim