Kia Sportage 2.0 dizel -01

Shitet nga: Akil 03 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet Kia Sportage 2.0 Nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike 4x4.
HARXHON 8 LITRA NE 100 KILOMETRA NE RRUG TE HAPUR.
Me Dokumenta te Rregullta te prera deri me 25 dhjetor 2014.
Makina esht perdorur vetem per familje si makine e dyte ne fundjave .
Servisi i sapo bere mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar
Nuk ka nevoje shum per rreklame pasi flet makina vet .
Cmimi 2900 euro i diskutueshem.
Makina shitet per arsye mosperdorimi.
Ju mirepresim.Cel 0685875936
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim