Jaguar X-Type benzin -02

Shitet nga: Marind 09 Tet 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Lezhë
6 muaj e perdorur ne shqiperi.makina ka ardhur nga amerika dhe shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim