Honda CR-V -06

Shitet nga: Astrit 15 Nën 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: CR-V
E ndërroj me nisan navara 4 dyersh dhe 4x4 ( preferoj ndërrim se më duhet për punë )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim