Ford Focus dizel -03

Shitet nga: Mikelin 14 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike.Nuk ka asnje gervishtje shume e paster.
Ka nje muaj qe ka hyre ne Shqiperi dhe sapo jane prere te gjitha letrat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim