Ford Galaxy -03

Shitet nga: nordik 09 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Lezhë
Kam per te shitur Ford Galaxy e ardhur ne shqiperi ne fund te 2013 nga Gjermania shume e vecante jashtezakonisht shume e mbajtur si e re,me targa te reja AA,taksa te paguara deri ne tetor dhe siguracioni deri ne prill 2015.makina eshte,100% funksionale.Per me teper i kam bere edhe servis filometer te ri origjinal gjerman,semiaks te ri,si dhe gomina voj filtra kondicioner etj.Nga siper ka dhe kapanxhe xhami si dhe xhama te zinj origjinal (opcionale e perfshire ne cmim).Per cdo info mund te me kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim