Fiat 500 benzin -08

Shitet nga: rindi 22 Maj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
fiat 500,ngjyre e kuqe me te bardhe.6 marsha,sportive,me letra te rregullta,sedilje lekure,pjese gjenerike dhe motorike shum mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim