Bmw 320 -01

Shitet nga: Pjeter 15 Tet 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Lezhë
Makina ka motorr 2.0 nafte dhe eshte mjaft ekonomike. Eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shum mir e mbajtur. Makina gjendet ne Prizren.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim