Alfa 147 2002. 1500€ i pa diskutushem.

Shitet nga: Rovi 21 Dhj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lezhë
Alfa romeo 147
1.9 JTD
2002
Nafte
Kambio manuale
Marmit MoMo
Disqe alumini 15"
Tapiceri lekure
Kondicioner
Me targa AA
Ngjra : zez
Kasetofon MP3
Taksa dhe siguracion te paguara deri ne tetor 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim