AUDI A8 DIESEL -04

Shitet nga: dritan 25 Sht 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet audi A-8 me dekumenta te rregullta te paguara per 1-vit.motorr 4.0 nafte ,xhama elektrik..sedile lekure.kambio automatike.ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim