dreher dizel -06 MUNDESI NDRRIMI.

Shitet nga: endri 23 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
DREHER VITI 2006,MAKINA KA MOTORR 2400 NAFTE SHUM EKONOMIK ME 4 PISTONA. ME TE GJITH LETRAT E PAGUARA DERNE KORRIK 2015,MAKINA ESHT NE GJENDJE TE MIR PUNE 4+1VENDE ME VAJ FILTRA TE NDRRUARA,MAKINA ESHT SHUM EKONOMIKE MAKINA NUK ESHT 4×4.mundesi ndrrimi me golf 4,renault mengane,renault clio,c220,c270,e220,a clas 170,a clas 140,audi a4,audi a3,fiat stilo,fiat punto,peugot 307,mini cooper.per gjdo makin nderrimi mund te me dergoni fotot tek ky nr si viber dhe whats app.0697923400.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim