Makina me qera, Agjensi sigurimesh ,Kalime pr..

Shitet nga: Rent a car 14 Nën 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Ofrojme makina me qera me cmime konkurues agjensi sigurimesh motorrike, shendetsore ,pasurie,jete,etj.
Konsulence ne lidhje me fushen e transportit rrugor si; rregjistrime makinash,kalimet e pronsise,rinovime dhe konvertimet e lejes se drejtimit mjetit konsulence dhe ndermjetsim ne shitblerjen e makinave si dhe per doganen taksat vjetore etj.

Makinat me qera qe ofrojme:
wolsvagen Passat 1.9 nafte viti 2000 kambio manuale,kondicioner klima , 4 porta
Golf 4 1.9 nafte viti 2001 kambio manuale, kondicioner klima ,4 porta
Mercedes Benz S class 2003 kambio automat
Opel Frontera foristrade 4x4 e pershtatshme per zona malore si dhe fushore 4 porta 2.3 nafte viti 1998

Email:rentacarerminda@yahoo.com Cel.069916620 Cel.0692067319
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim