makina pyllore dhe bujqesore,zetor FORD

Shitet nga: vitor ndreka 16 Jan 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
Shesim nje zetor FORD ne gjendje shum te mir pune I kompletuar me frez marka,[ ROTAS 2002 1.8] ,plug , korrse bari KLAS. me pomp zhytse. dhe nje karroce qe vendoset ne hidraolik. esht I VITIT 1984 ,76, kuaj fuqi 4x4. or pune7236..per me shum timon hidraolike jo turbo .3 pistonash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim