Zitor fend

Shitet nga: ndrec marfana 21 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
shes nje zitor fend dhe disa agrigate per me shum informacjon na kontaktoni falimderit per mirkuptimin...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim