Zetor tip same 30cv

Shitet nga: edi 24 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
Shitet zetor tip same 30cv me kto agregate rimorkio tek gome mbledhese Bari origjinale sllovene me 4 rrath plug me spostim per vreshta si dhe nje kultivator per prashitje misri me tre rreshta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim