Zetor t28

Shitet nga: Genti 06 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
Shes zetor t28 model i ri ne gjendje te mir pune me sistem ndezje kam dhe dy goma rezerv nje te madhe dhe nje te vogel me gjith disqe dhe disa pjes te tjera qe jepen dhoro si pomp nafte testat dhe kollodok
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim