Zetor Fiatagri

Shitet nga: Ervin 02 Krr 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
Shitet zetor FIATAGRI ne gjendje te mire motorrike dhe mekanike, shitet me plug dhe freze
Nr tel: 0685179356
: 0697302755
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim