ZETOR IMT-39

Shitet nga: artur 12 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
SHETET ME KTO AGREGATE. PLUG, FREZ, DISK, IMPJANT VADITES, DHE RIMORKJO VETSHKARKUSE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim