Landini 9500 Special

Shitet nga: Landini 13 Dhj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
Shitet zetor Landini 9500 Special 100 kv fuqi, ngjyre blu 4x4 ( 2 diferencal )
Bashke me zetorin shitet dhe plug Fostriti 4 korpsa me paraplor origjinal
Po ashtu shitet dhe disku Otma 24 sahana me kend te levizshem.
Plugu dhe disku jane agergatet e zetorit.

Shitet per arsye mosperdorimi.

Kontakt : 0672816703
: 0682421665
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim