LANDINI 9880

Shitet nga: LANDINI 02 Qer 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
SHITET LANDINI 9880 ne gjendje shume te mire motorrike dhe teknike........zetori eshte i prodhuar ne vitin 1994......gomat e para jane ne gjendje te mire..... kurse gomat mbrapa 50% te kosumuara......Zetori eshte 100 kuaj fuqi (HP)........Mund te kontaktoni ne kete numer 0673160553
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim