Plug dhe freze

Shitet nga: elidon 09 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Makina : Të tjera
shes plug fostriti dhe freze gjermane 2.5 metra,frezes i mungon korona,kush eshte interesuar mund te kontaktoje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim