MOTORKORRESE BCS FIAT

Shitet nga: BESMIRI 24 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   3 000 EUR

Komuna: Lezhë
Makina : Të tjera
MOTORKORRESE BCS FIAT ME HEDER 2 METER ME 5 DISQE NJANI DISK DEL JASHT GOMES DHE BAN KOSITJEN E VIJES ANESORE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim