Plug me 4 korpsa dhe agergate te tjera.

Shitet nga: Zefi 04 Krr 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Makina : Makina lidhëse
Plug fostriti me 4 korpsa pothuajse i ri fare,shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim