Kombanjen E514 ne gjendje mesatare

Shitet nga: refael 29 Qer 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Lezhë
Makina : Makina korrëse
kombanja ka punuar ne shqiperi eshte ne gjendje mesatare dhe esht e lyer nga ngjyra origjinale qe ishte jeshile ne blu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim