Ford Transit 11+1

Shitet nga: Opeli 26 Dhj 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Lezhë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Fordi Transit 11+1 vende viti 2004 model 125 T300 motorr 2000 cc komoreil ne gjendje perfekte dhe full me opsjone,Pranoj nderrim dhe preferoj VW Sharan benzine gaz 6+1 te vitit 2002 e siper + diferencen sipas vleres se makines tuaj.Me para kesh ne dore,Fordi ka cmim te negocjueshem,ndersa me ndrrim ka cmim tjeter.Jo telefonata kureshtare,vetem ato qe jane serjozisht te interesuar.Per me shum info me kontaktoni ne Nr 0697872772
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim