Renault Master dizel -06

Shitet nga: Rovi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Lezhë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RENAUL. MASTER
VITI 2006
Naft 3000
Timon anglez
Asht i gjat tek gom
Makina ka letra angleze ka dy vite ne shipri e nalun
Ash ne super gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim