Kamion ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Edi 14 Nën 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion ne gjendje shume te mire me Marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim