Kamjonqin volkswagen 3.5 ton ne gjendje shum te ..

Shitet nga: lazer 12 Krr 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Lezhë
makina esht kamjonqin volzvagen tek gom e arllur nga zvicrra ne gjendje shum te mir me dogan te pagume dhe ka gjdo servis te bam ne zvicerr nuk ka punu ne shipri ka motorr 2.5 naftet shpenzon shum pak esht shum e rujtun dhe ka gjdo servis te bam me liber servisit origjinal .kushton 5 mij ero qmim i diskutushem.makina ndollet ne lezh te interesuarit mund te kontaktojn ne telefom .faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim