Kamionet Mercedes Benz -88

Shitet nga: aleksander dedgjonaj 09 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Eshte makine shume e mire dhe eshte vetshkarkurse. ngjyra e verdhe dhe eshte tek gome ka nje motorr 2,4 faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim