Iveko 35-10 furgon

Shitet nga: shitet 18 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lezhë
iveko 35-10 turbo furgon ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
viti 92
ngjyra e bardhe
dopio gome

pa dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim