Furgon Iveco daily 35 11 -01

Shitet nga: lazer 02 Gsh 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Lezhë
makina esht iveko daily35 11 ka motorr 2.8 naftet shpenzon shum pak esht tek gom ka hapsin shum te malle per mallra makina esht me dogan te pagume dhe ka gjdo servis te bam ne zvicer.makina esht ne gjendje shum te mir ndollet ne rrugen fushkruj tiran kilometri i 3 nikel.qmimi 4500 ero i diskutushem.te interesuarit te kontaktojn ne telefon .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim