Motorr jonson

Shitet nga: edi 28 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR   430 EUR

Komuna: Lezhë
Makina : Pjesë dhe pajisje
motorr jonson 25 2 kohesh ne gjendje shume te mire mund ta provoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim