Anije peshkimi

Shitet nga: Tan 13 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Lezhë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Anija eshte e gjate12 metra, ka motorr 220 cc,daf , vinci me 4 tambure , me 2 tratka,e kompletuar me te gjitha paisjet e navigimit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim