Mjet per peshkim dhe turizem 8m e 50cm nafte

Shitet nga: sander 26 Krr 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Makina : Anije me motor
super mjet per peshkim dhe turizem 8m e 50cm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim