udhishte 4-vjecare

Shitet nga: shitet 25 Tet 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Kurbin
Ne kodrat e vreshtes mamurras 30 dynym ullishte 4 vjecare toka eshte e certifikuar dhe e miratuar nga ministria e bujqesise eshte e taracuar dhe e mbjellur me parametra eshte e kullushme dhe nuk ka nevoje per vaditje ne vere sado e gjate te jete thatesira ullinjte jane te llojit lecino dhe frantoia italian
cmimi 5000 euro per dynym

Kontaktoni te ky numer 0666060036
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim