Truall prej 15.000 m² Kurbin

Shitet nga: Taulant 21 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9,5 EUR

Komuna: Kurbin
shes 15.000 m² truall e pershtatshme per buqesi, ferma dhe biznese te ndryshme gjendet ne fshatin Adriatik ne Kurbin ndodhet 4 km larg autostrades Durres-Kukes-Morine dhe 2 km larg bregut te detit, e rrethuar ne anen perendimore dhe lindore me kanale vaditese dhe ne 2 anet tjera me gardh me tel me gjemba... Me te gjithe dokumentaionin e nevojshem. Mund dhe te nderrohet me apartament 2+1 - 3+1 ne tirane plus diferencen.. per me shume info kontaktoni ne nr +355692159040
CMIMI : 9,5 € m²
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim