Toke ne Kurbin

Shitet nga: Mark 28 Tet 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
Shes toke ne rere te hedhur ne bregdet toka eshte nje perle e natyres.Jane 2000m katrore toke me nje pamje teper te bukur eshte pike turistike ku cdo vit vine turiste pergjate gjithe bregdetit dhe ku mund te perdoret per cdo lloj gjeje apo aktiviteti si truall pallati apo suite familjare.Ne njeren ane ka malin ne tjetren ane detin eshte perrallore.trualli eshte i trasheguar brez pas brezi.me dokumenta te vjetra dhe garant qe nuk del asnje problem sepse ato dokumenta jane te rregullta ku vertetohet nga dokumenti me i vjeter qe toka eshte blere nga gjyshi.keshtu kemi shitur dhe afro 10 dynym te tjera toke gjyshi.cmimi eshte teper i arsyeshem duke marre parasysh vendin dhe mund te pranohet nderrim me apartamente ne lezhe.nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr kontakti qe ndodhet tek kjo faqe merrjep.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim