TOKE NE KURBIN-(LASKE)

Shitet nga: albi 05 Krr 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Kurbin
Shes 8000 meter katror toke ne laske te kurbinit.esht e pershtatshme per bujqesi por dhe per shpi.e rregullt me te gjitha letrat,me certefikat te verdh.nuk e ndaj.
8 milon lek dylymi.cmimi I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim