Shes toke ne Fushe Kuqe te Lacit

Shitet nga: Mark 28 Tet 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   9 000 LEK

Komuna: Kurbin
Shes 4000meter katrore toke ne Fushe kuqe te Lacit afer qendres 25minuta larg bregdetit ne kembe.Toka mund te perdoret per truall ndertimi si edhe per cdo lloj aktiviteti tjeter sepse eshte nje vend i qete.Toka eshte me certifikate pronesie, dhe e trasheguar. Cmimi eshte i arsyeshem ne krahasim me truallin.nese jeni te interesuar ju lutem kontaktoni ne nr kontakti qe gjendet ne kte faqe te merrjep.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim