Shtepi ne laq

Shitet nga: luan billa 07 Qer 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Kurbin
shes shtepi ne laq ne lagjen numer 6 shtepia ka 110m2 ndertim dhe 4 dylim tok te rrethuara ne avlli me uje drita dhe rruge makine te asfaltuar shitet 60000 euro jepet me qera 10000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim