bokse electro voice ev

Shitet nga: andi 03 Dhj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Kurbin
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
electrovoice tx 500 watt copa ne gjendje pune perfekt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim